Nestay Suite Tokyo Tabata 03

  • The lagest option:
  • 10 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το φιλόξενο Nestay Suite Tokyo Tabata 03 απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Εθνικό Μουσείο του Τόκιο και περίπου 700 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Nishi-Nippori. Το φιλόξενο διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi στα δωμάτια.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το διαμέρισμα διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο.

Το Αυτοκρατορικό Παλάτι του Τόκιο απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στον Ζωολογικό Κήπο του Ueno που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ. Το Nestay Suite Tokyo Tabata 03 απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Nishinippori6chome και 350 μέτρα από Tabata.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Nestay Suite Tokyo Tabata 03
Mori House In西日暮里ⅱ
Τιμή μόνο για κινητά

Mori House In西日暮里ⅱ

9.0
Άριστο 5 σχόλια
576 μ από το κατάλυμα
アンドステイ田端6丁目
Τιμή μόνο για κινητά

アンドステイ田端6丁目

8.7
Έξοχο 3 σχόλια
682 μ από το κατάλυμα
USD 150 USD 135
ανά νύχτα
空港直接アクセス Jr山手線日暮里駅徒歩8分アパートメント/千駄木ハウス
Τιμή μόνο για κινητά

空港直接アクセス Jr山手線日暮里駅徒歩8分アパートメント/千駄木ハウス

9.0
Άριστο 3 σχόλια
1.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 160 USD 144
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Tabata
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας7北健生環き第53号,M130023607
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Nestay Suite Tokyo Tabata 03;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Nestay Suite Tokyo Tabata 03 περιλαμβάνουν Κήπος Rikugien, Ναός Σένσο-τζι καθώς και Kyū-Furukawa Gardens.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Nestay Suite Tokyo Tabata 03;
      Η διαμονή στο το Nestay Suite Tokyo Tabata 03 κοστίζει 161$.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Nestay Suite Tokyo Tabata 03;
      Το Nestay Suite Tokyo Tabata 03 δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • JCB
    • Στο αυτό το φιλόξενο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το φιλόξενο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Yoshinoya Tabata και Kotatsuya και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Tabata
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Nestay Suite Tokyo Tabata 03

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο